O nás

Autoservis PneuX bol založený v roku 2007 s cieľom poskytovať kvalitné služby v oblasti opráv osobných a úžitkových automobilov.


Počas našej dlhoročnej prevádzky sme získali mnoho spokojných zákazníkov a skúseností, no i naďalej sa zdokonaľujeme a kráčame moderným svetom automobilov, ich problémami a riešeniami. V súčasnosti je našim cieľom maximálna kvalita všetkých poskytovaných služieb. Od začiatku našej praxe spolupracujeme s partnermi renomovaných značiek, čím zaručujeme najvyššiu možnú kvalitu používaných materiálov, náhradných dielov i ponúkaných služieb. U nás nájdete kompletnú ponuku služieb nielen autoservisu, ale aj pneuservisu a odťahovej služby. Novinkou je možnosť nákupu vybraných produktov v novom e-shope.


Kvalitné služby, spoľahlivý profesionálny prístup, cenovo výhodné riešenia! Autoservis PneuX Vám ponúka najlepšiu možnú starostlivosť o Vášho miláčika na kolesách!


V našom autoservise Vám ponúkame komplexné servisné služby pre Vaše vozidlá. Svojím flexibilným prístupom k práci i k svojim klientom a rozumnými cenami sa snažíme o splnenie požiadaviek každého návštevníka autoservisu. Poskytovaním servisu osobných a úžitkových vozidiel rôznych typov, značiek a rokov výroby, drobných i náročnejších mechanických opráv motorovej aj nemotorovej časti automobilu, detailnou prípravou na STK a EK, geometriami podvozkov, predajom náhradných dielov a ostatnými službami sa snažíme o dosiahnutie Vašej spokojnosti. To všetko na jednom mieste a vďaka skúseným pracovníkom, ktorí kvalifikovane, efektívne a rýchlo všetko zabezpečia s použitím moderných prístrojov, schopných odhaliť aj všetky skryté nedostatky. Všetci naši zamestnanci sa navyše angažujú v motoristickom športe, pod značkou PneuX racing, kde zúročujú svoje zručnosti a skúsenosti.


Návšteva nášho auteservisu je riešením pre majiteľov vozidiel, ktorí požadujú prvotriednu kvalitu, spoľahlivosť a to všetko za primerané ceny. Autoservis PneuX je moderný autoservis, ktorý ponúka nielen komplexnú starostlivosť o Vaše vozidlá, ale samozrejme aj o Vás klientov. Vaše vozidlo opravíme a Vám ponúkneme asistenčné služby - od prvotnej konzultácie opravy, cez prevzatie vozidla, prípadne prevzatie vozidla z miesta havárie, až po záverečnú konzultáciu a rady ako v budúcnosti predísť danému problému. Neodnímateľnou súčasťou nášho autoservisu je teda odborné poradenstvo, tak pre začínajúcich ako aj skúsených motoristov. Stačí len prísť a presvedčiť sa.


Ako sme vyššie spomenuli, naša spoločnosť kladie v prvom rade veľký dôraz na spokojnosť svojich zákazníkov. Preto sa v prítomnosti snažíme o podávanie najlepších služieb a výkonov. V budúcnosti sa budeme usilovať o ďalšie rozšírenie množstva poskytovaných služieb ako aj vybavenia autoservisu najnovšou autoservisnou technikou, aby každý zákazník odchádzal spokojný.


Kolektív pracovníkov autoservisu PneuX sa teší na Vašu návštevu.