PneuX partneri

ELIT Slovakia s.r.o.

ELIT SLOVAKIA

Spoločnosť ELIT SLOVAKIA, člen skupiny ELIT Group a Rhiag, bola založená v roku 1993 v Slovenskej republike. V priebehu 20 rokov svojej existencie na trhu vybudovala pre svojich zákazníkov a partnerov distribučnú sieť 16 pobočiek a prevádzok, ktoré pokrývajú celé územie SR. Spoločnosť ELIT ponúka originálne a kvalitatívne rovnocenné náhradné diely pre osobné vozidlá, nákladné a užitkové vozidlá aj motocykle. Súčásťou sortimentu je taktiež privátna značka XT - Battery, Oil, Tools, Lift a diely OE. Spoločnosť ELIT flexibilne reaguje na potreby a požiadavky zákazníkov a všeobecný trend vývoja v automobilovom priemysle. Firemnou filozofiou, zachytenou už v slogane "Viac než autodiely" je, že spoľahlivá a rýchla dodávka kvalitných náhradných dielov je len základom dobrej služby zákazníkovi. ELIT svojim zákazníkom poskytuje ďalšiu podporu tak, aby im pomohol spĺňať náročné požiadavky kladené na súčasný autoservis. Služby zahŕňajú expertný a prevádzkový software pre autoservisy eClient, diagnostické prístroje, požičovňu špeciálnych montážnych prípravkov, kompletný sortiment garážovej techniky vrátane servisu a v neposlednej rade taktiež marketingovú podporu.

 • http://www.elit.sk
 • elit@elit.sk

Inter Cars Slovenská republika s.r.o.

INTER CARS SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Inter Cars Slovenská republika s.r.o. je dodávateľ náhradných dielov pre osobné aj nákladné automobily, motocykle a dielenské vybavenie. Jedná sa o moderne a rýchlo sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorej hlavným cieľom je získanie štandardov zaručujúcich maximálnu spokojnosť zákazníkov. Na pobočky sú kladené nároky z hľadiska veľkosti objektov, skladové hodnoty a profesionality tímu, aby umožňovali poskytovanie kvalitného servisu, vrátane distribúcie tovaru smerom k našim partnerom po celom regióne. Existujúca sieť má v súčasnosti 15 pobočiek a bude ďalej rozširovaná.

 • http://www.intercars.sk
 • intercarssk@intercars.sk

TROST AUTO SERVICE TECHNIK s.r.o.

TROST AUTO SERVICE TECHNIK

Viac než 100 rokov skúseností hovorí za všetko: Trost patrí medzi najväčšie a najdynamickejšie sa rozvíjajúce subjekty v oblasti náhradných dielov pre osobné a úžitkové vozidlá. To isté platí aj pre oblasť technického vybavenia opravárenských dielní a dielenských konceptov zameraných na opravy vozového parku.

 • http://www.sk.trost.com
 • sktrost@trost.com

SEOL s.r.o.

SEOL

V spolupráci s firmou Shell si naša spoločnosť vybudovala pevné miesto ako autorizovaný distribútor olejov a mazív Shell. V marci roku 1999 sme nadviazali spoluprácu s firmou Pirelli a stali sme sa autorizovaným distribútorom Pirelli na Slovensku. V roku 2013 sme sa stali zmluvným partnerom spoločnosti MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. pre Slovensko v oblasti projektovania, dodávok, údržby a servisu CNG plničiek.

 • http://www.seol.sk
 • obchod@seol.sk

Fotoracing.sk

FOTORACING

Každý človek má svoju vášeň a my máme hneď dve - fotografovanie a rally. Spojením týchto dvoch krásnych činností sme zároveň spojili aj prijemné s užitočným. Rozhodli sme sa potešiť nielen svoje, ale aj Vaše oko, a tak svoju prácu publikujeme. Zúčastňujeme sa na každých pretekoch v našom okolí a fotodokumentácia je dostupná pre každého z Vás. Pevne veríme, že nejeden z Vás s nami zdieľa nadšenie z tohto jedinečného športu a dúfame, že z našich fotiek budete cítiť energiu a adrenalín z každého podujatia.

 • http://www.fotoracing.sk

FotoHD.sk

FOTOHD

MOTORŠPORTOVÉ AKCIE (fotenie priebehu celej súťaže, krátky videoklip z celej súťaže, doba fotenia/točenia súťaže po odovzdávanie pohárov; SVADBA (fotenie príprav, obliekanie, účes, vizáž, fotenie pred exteriérovým fotením, fotenie portrétov, voľné a zábavné fotenie vo vybranom exteriéri/interiéri, fotenie priebehu sobáša, gratulácie a spoločné rodinné foto následne po obrade v blízkosti priestorov obradu - exteriér/interiér, priebeh príchodu na svadobnú hostinu, prípitok, tanec a reportáž svadobnej hostiny; STUŽKOVÁ (slávnostný príchod žiakov, samotné stužkovanie a prípitok, tanečné kolo s rodičmi a zábavný program, tombola, skupinové fotenie žiakov a rodičov, voľná zábava; FIREMNÉ, SÚKROMNÉ AKCIE, KONCERTY (prezentácia firmy, produktu, činnosti, výrobného procesu, produktové fotografie do katalógov, brožúr, letákov, zdokumentovanie priebehu poskytovaných prác na komerčné účely; PRODUKTOVÉ FOTOGRAFIE (video prezentácia Vašej spoločnosti, produktu, krátky videoklip zachytávajúci podstatu spoločnosti resp. produktu, DVD s potlačou

 • http://www.fotohd.sk
 • zmorko@fotohd.sk